ماشین آلات لیزر برش و حکاکی

توضیحات:

ماشین آلات لیزر برش و حکاکی SEIT ، با قدرت ، سرعت ، و دقت بالا جهت تکه دوزی ، برش ، و حکاکی برروی تمامی انواع پارچه ، چرم ، فوم و .... به کار می آید . مدل SL4 قابلیت آن را دارد تا همانند یک پل برروی تمامی انواع ماشین آلات گلدوزی نصب گردد. لامپ لیزر این دستگاه محصول کشور آمریکا است و قدرت آن می تواند 25 ، 50 یا 100 وات باشد . ابعاد کاری SL4 ، 30x 30 سانتی متر است که با سرعت 9 متر بر ثانیه می تواند بدون آنکه پارچه ها و لایه های زیرین را برش دهد تکه ها را مطابق با طرح مورد نظر برش دهد . با استفاده از این دستگاه می توان کارهایی با تعداد بخیه کمتر اما با تنوع و زیبایی بیشتر تولید کرد . با کمک نرم افزار ویژه SEIT (SEIT MAGIC DRIVER SOFTWARE ) می توان سرعت و دقت لیزر را بر اساس ضخامت پارچه تنظیم نمود . علاوه بر آن نرم افزار ویژه ای که (SEIT LASER DESIGN FUSION BY PULSE ) شرکت پالس ( PULSE ) آن را طراحی کرده است طرحهایی بسیار زیبا و جذاب پدید آورد . می توان مدل SL4 را بر روی چندین ماشین گلدوزی که در یک ردیف چیده شده اند نصب نمود . علاوه بر آن این دستگاه میزی مجزا در کنار دستگاه گلدوزی دارد که برای گرفتن نمونه یا سفارشاتی که نیاز به گلدوزی ندارند بسیار مفید است .

Seit_Flash Download PDF

Seit Performa Download PDF

Seit SL10 Download PDF

                     

درباره ما :

بازرگاني سيدصادق سبزواري در سال 1339 شمسي (1960ميلادي ) به عنوان نمايندگي انحصاري شركت هسكوارنا - سوئد توسط آقاي حاج سيد صادق سبزواري تاسيس گرديد. فعاليت اين مجموعه در ابتدا بر روي محصولات هسكوارنا شامل چرخهاي خياطي ، ماشين چمن زني ، اره هاي موتوري قطع درخت ، موتورسيكلت و لوازم يدكي چرخهاي خياطي و همچنين ايجاد آموزشگاه براي آموزش خريداران چرخهاي خياطي هسكوارنا و تعميرات اين چرخها متمركز گرديده بود.

در سال 1354 شمسي (1976 ميلادي) بازرگاني سبزواري با دريافت نمايندگي انحصاري از شركت تاجيما - ژاپن فعاليت هاي بازرگاني خود را گسترش داد و محصولات تاجيما شامل ماشين هاي گلدوزي چند سر اتوماتيك را به صنعت گلدوزي در ايران معرفي نمود. اين ماشين ها در ابتدا ...

ادامه مطلب

آدرس :

تهران،خیابان جمهوری،چهارراه دانشگاه،پلاک 1148، نمایشگاه مرکزی کاچیران
تلفن : 7-66463855(021) فاکس:66463858(021)
پست الکترونیکی : Info@sabgroup.ir و Stc@sabgroup.net