فلسفه ما

شرکت سبزواری تک معتقد است که همراهی علم و صنعت، همواره ضامن بقاء و پیشرفت هر مجموعه ای است. بنابراین از آغاز فعالیت های خود در ایران در سال 1339 شمسی گام به گام با پیشرفت و تحول علم و تکنولوژی، ضمن انعطاف ساختاری، روش های فعالیت خود را متحول نموده و توانسته جایگاه متمایزی در بازار صنعت نساجی ایران برای خود ایجاد نماید.

تاریخچه

بازرگانی سیدصادق سبزواری در سال 1339 شمسی (1960میلادی ) به عنوان نمایندگی انحصاری شركت هسكوارنا – سوئد توسط مرحوم آقای حاج سید صادق سبزواری تاسیس گردید. فعالیت این مجموعه در ابتدا بر روی محصولات هسكوارنا شامل چرخهای خیاطی ، ماشین چمن زنی ، اره های موتوری قطع درخت ، موتورسیكلت و لوازم یدكی چرخهای خیاطی و همچنین ایجاد آموزشگاه برای آموزش خریداران چرخهای خیاطی هسكوارنا و تعمیرات این چرخها متمركز گردیده بود. در سال 1354 شمسی (1976 میلادی) بازرگانی سبزواری با دریافت نمایندگی انحصاری از شركت تاجیما – ژاپن فعالیت های بازرگانی خود را گسترش داد و محصولات تاجیما شامل ماشینهای گلدوزی چند سر اتوماتیك را به صنعت گلدوزی در ایران معرفی نمود. این ماشینها در ابتدا كاملاً بصورت مكانیكی بودند و با پیشرفت جهانی صنعت ، تكنولوژی های جدیدی نیز به ماشینهای گلدوزی وارد گردید بطوریكه در سال 1371 شمسی (1992میلادی) اولین ماشین گلدوزی چند کله كامپیوتری توسط این بازرگانی به ایران وارد و در چرخه صنعت گلدوزی كشور مستقر گردید.

با گسترش فعالیت های صنعتی در ایران بازرگانی سبزواری با احساس نیاز به تحول در ارائه خدمات و گسترش فعالیت ها ساختار خود را به شركت با مسئولیت محدود تغییر داد و در سال 1371 شمسی (1992میلادی ) شركت سبزواری تك به مدیریت مرحوم آقای حاج سید صادق سبزواری تاسیس گردید و فعالیت های بازرگانی و خدماتی خود را شروع نمود. شركت سبزواری تك همواره در طی سالیان فعالیت خود نیازهای بازار صنعت كشور را می سنجد و براساس تحولات صنعتی و علمی جهان و نیازهای بازار ایران ساختارهای درونـی خـود را مورد تجدید نظر قرار داده و راهكارهای جدیدی جهت ارائه خدمات خود ارائه می نماید. بر همین اساس در سال 1374 مدیریت این شركت به آقای سید محمد حسین سبزواری محول گردیده است و در سال 1381شمسی (2002میلادی) با تاسیس مركز خدمات گلدوزی در كنار شركت سبزواری تك به ارائه خدمات فنی به مشتریان خود در بازار گلدوزی ، در قالب جدید و با روشهای نوین و مدرن ادامه داد.

از سال 1398 مدیریت این مجموعه به آقای مهندس سید سعید میرسجادی تفویض گردیده .ایشان یکی ازبهترین کارشناسان صنعت نساجی در زمینه آشنایی به دستگاه های این صنعت ومسلط به بازار داخلی و خارجی بوده که توانسته اند با تکمیل سبد محصولات این مجموعه معظم و با سابقه ، بیشترین خدمات را به متقضیان و متخصصان این صنعت ارائه نمایند.

چشم انداز

شرکت سبزواری تک باید جایگاهی برای گسترش دانش و تکنولوژی های روز دنیا در صنعت دوخت و گلدوزی باشد و همیشه به عنوان الگوی ارائه بهترین و به روزترین دستگاه ها و تجهیزات این صنایع شناخته شود.و با تکمیل سبد محصولات خود بهترین و بالاترین خدمات را به متقضیان ارائه نماید

جستجو