چگونه شلوار جین را با چکمه ست کنیم؟

چگونه شلوار جین را با چکمه ست کنیم؟

برای اینکه تیپ و ترکیب مناسب در لباس پوشیدن داشته باشیم بهتر است اصول طراحی لباس و ترکیب شلوار جین و چکمه را بدانیم.

۱- پایین پای شلوار جین را ۲ بار به بیرون تا بزنید تا یک لبه نازک ایجاد کنید. تا زدن پایین شلوار یکی از ساده ترین و رایج ترین روش های ست کردن شلوار جین تنگ با چکمه های مچی است. لبه پایینی شلوار را دقیقاً بالای مچ پا قرار دهید تا با اندازه یک نوار نازک بالاتر از چکمه باشد.
تا زدن لبه شلوار برای افرادی که پاهای بلند دارند عالی است. اگر پاهای کوتاه تری دارید ، سعی کنید قسمت تا شده را کوچکتر از (۲,۵ سانتی متر) نگه دارید تا از کوتاه شدن پا خودداری کنید.

۲- لب پایین شلوار را به داخل تا بزنید و روی چکمه قرار دهید تا حدود ۲,۵ سانتی متر روی چکمه را بپوشاند و تا کشیده تر به نظر برسد.
بهتر است شلوار جین را فقط یک بار تا بزنید تا برجسته نشود.
برای ثابت نگه داشتن تا در طول روز بهتر است قسمت تا خورده را اتو بزنید.

۳- از قرار دادن پایین شلوار در چکمه خودداری کنید. اگرچه ممکن است قراردادن شلوار جین خود داخل چکمه ها وسوسه کننده باشد، انجام این کار در واقع می تواند باعث کوتاه تر شدن پاهایتان شود.
این موضوع حتی در مورد شلوار جین تنگ ، که به راحتی داخل چکمه قرار میگیرند نیز صادق است.
انتخاب شلوار جین مناسب
اگر می خواهید شلوار جین را با چکمه مچی ست کنید، یک شلوار جین تنگ یا راسته را انتخاب کنید. آنها فرم بدن  شما را به خود میگیرد و مدت طولانی حالت خود را از دست نمی دهد.
شلوار جین تنگ بهترین گزینه است زیرا آنها کشی هستند و در قسمت زانو حالت خود را از دست نمی دهند. با این حال ، شلوار جین راسته می تواند به ایجاد ظاهری کلاسیک و آرام تر کمک کند.

می توانید شلوار جینی را انتخاب کنید که دمپای آن گشاد است. این مدل از شلوارها در قسمت بالا تنگ تر و فرم بدن می باشد و از قسمت زانو کمی گشاد می شود. در نتیجه آن را کمی بلندتر بگیرید تا روی چکمه ها را کمی بپوشاند.
اگر یک شلوار جین قدیمی تر دارید ، می توانید با استفاده از یک قیچی تیز ، شلوار جین خود را درست کنید و آن را دقیقا بالای مچ پا برش دهید. از یک نوار و مداد استفاده کنید تا قسمتی را که می خواهید حذف کنید.
اطمینان حاصل کنید که سجاف حداقل ۲,۵-۳.۸ سانتی متر از زمین فاصله دارد. ابتدا شلوار جین خود را بپوشید. در حالت ایده آل ، قسمت تحتانی هر پا باید در قسمت میانی مچ پا قرار داشته باشد. اگر پایین آن در حال تماس با زمین است ، شلوار جین شما خیلی بلند است.
اگر شلوار جین شما خیلی بلند است ، می توانند اطراف مچ پا شما را جمع شده و بچرخد  و باعث می شود پاهایتان کوتاهتر از آنچه به نظر می رسد باشد.

انتخاب بهترین چکمه ها

چکمه ای را با پاشنه انتخاب کنید که حداقل ۵ سانتی متر پاشنه داشته باشد. برای کشیدگی پاها و افزودن قد بهتر است یک چکمه مچ پا را انتخاب کنید که کمی بلندتر از یک جفت کفش معمولی است.
برای پوشیدن شلوار جین به دنبال چکمه ای باشید که تا بالای قوزک پا را بپوشاند. بعضی از چکمه ها کوتاه تر از مچ پا هستند که بیشتر مناسب پوشیدن با دامن و لباس است. چکمه های بلندتر از مچ پا را انتخاب کنید زیرا بهترین گزینه برای شلوار جین هستند.
اگر چکمه ها پایین تر از قوزک پا باشند ، می توانند پاهای شما را کوتاه تر جلوه دهند زیرا قسمت بیشتری از پا را نشان می دهد.
چکمه های قهوه ای را با شلوار جین آبی سنگ شور ست کنید تا ظاهری آرام و با وقار داشته باشید. اگرچه تقریباً هر رنگ شلوار جین را با چکمه های مچی می توانید بپوشید ، چکمه های قهوه ای ست شده با شلوار جین آبی، یک سبک کلاسیک و راحت است. سعی کنید با یک چرم قهوه ای متوسط یا چکمه جیر، یک جین سنگ شوی یا اسیدی انتخاب کنید.
همچنین می توانید چکمه ای را انتخاب کنید که مطابق با رنگ شلوار جین باشد تا پاهای شما را بسیار کشیده نشان دهد. اگر می خواهید پاهایتان بلندتر به نظر برسد ، رنگ پوتین های خود را با جین خود تطبیق دهید تا ظاهری تک رنگ ایجاد کنید. همچنین می توانید چکمه خود را با پاشنه بلندتر انتخاب کنید تا جذاب تر شوید.
ساده ترین راه برای این حالت پوشیدن یک چکمه مچی سیاه با یک شلوار جین تنگ سیاه است. هر دو شلوار جین و چکمه ها یک رنگ هستند و به شما کمک می کنند تا پاهای شما بلند و باریک به نظر برسند.

تگ ها:

اشتراک گذاری:

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

مقالات مشابه

جستجو