5 ویژگی چرخ خیاطی های نمادوز

11/مرداد/1401
5 ویژگی چرخ خیاطی های نمادوز

چرخ خیاطی نمادوز با طیف وسیع از کاربردهایی که دارد  روند فعالیت در صنعت چرخ خیاطی را سرعت بخشیده ا‌ست.   ماشین نمادوز کامپیوتری رفته رفته توسط تولید کنندگان خیاطی بیشتر و بیشتر شناخته شده و انتخاب شده است. بنابراین ما تصمیم گرفتیم تا ویژگی ها و مزایای ماشین نمادوز کامپیوتری را بیشتر بررسی کنیم.

 

 

پنج ویژگی چرخ خیاطی های نمادوز

۱– قابلیت ویرایش، ذخیره و خروجی الگوها 
چرخ خیاطی نمادوز نسبت به سایر چرخ خیاطی های دیگر بی نظیر است.این مدل از چرخ خیاطی نه تنها  به انتخاب الگوهای مختلف نیاز ندارد، بلکه کارایی را بهبود می بخشد و محصولات خیاطی را زیباتر می کند.

۲- بازیابی هوشمند طرح
به دنبال عملکرد ترمیم گلدوزی در صورتی که در حین کار سوزن دچار فاصله گذاری شود یا پرش داشته باشد دستگاه بسرعت الگو را ساخته و گلدوزی ادامه پیدا میکند. همچنین اگر عمل فاصله افتادن یا پرش سوزن هنگام ترکیب الگو تکرار شود با استفاده از تجهیزات موجود دستگاه بطور خودکار از الگوی رایج خارج شده و مجدد گلدوزی می کند.

۳-تخصص در دقت
چرخ خیاطی نمادوز، که یکی از تجهیزات لازم برای محصولات خیاطی است باتکنولوژی بالا در تجهیزات می تواند دوخت های پایدار، زیبا و کامل تولید کند.

۴- راندمان بالا
یک دستگاه تک الگو می تواند صدها الگو و انواع پارچه را بدوزد. یک دستگاه معمولاً می تواند این کار را انجام دهد و راندمان تولید را تا حد زیادی و تحقیقا برای ده نفر بهبود ببخشد.

۵-ارتقا برند
در حال حاضر بسیاری از مشتریان برند در صنعت چرخ خیاطی بطور مشخص با استفاده از نخ و الگوهای تزیینی ازماشین‌آلات استفاده میکنند که البته نشان از ظرفیت تولید بالا نیست بلکه نشان دهنده‌ی سطح برند از متوسط به بالاست.

 

با درک پنج ویژگی ماشین الگو، می توان دریافت که با کنترل سیستم کامپیوتری، الگوهای پیچیده مختلف درتمام مختصات سیستم گردآوری شده است. چرخ هایی که ذکر شد از نظر سرعت تولید، عملکرد مکانیکی، ایجاد سر و صدا و سایر شاخص ها با چرخ خیاطی های معمولی گذشته قابل مقایسه نیستند.

تگ ها:

اشتراک گذاری:

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

مقالات مشابه

جستجو